Wedstrijden HSV St Martinus en AO 2019/2020

 

 

 

  ochtend 8.00-12.00 middag 12.00-18.00 avond 18.00-00.00
maandag maandagochtend ploeg   lessen dressuur 18.30-21.15
dinsdag     springles 19.15-21.15 om de week in de even week altijd kleine bak vrij
woensdag      
donderdag     mennen 18.00-22.00
vrijdag     lessen dressuur  19.00-21.15 kleine bak vrij
zaterdag      
zondag      
       
bezetting manege wedstrijden zaterdag 26 januari 2020 zondag 27 januari 2020 mennen dressuur vaardigheid
  vrijdag 31 januari 2020 zondag 2 februari 2020 springwedstrijd
  woensdag 20 februari 2020 woensdag 26 februari 2020 Carnaval alleen s'avonds, kleine bak beschikbaar
  zaterdag 29-02-2020 zaterdag 29-02-2021 Oefendressuur Fei SGW
  zondag 1 maart 2020 zondag 1 maart 2020 Finale kur op muziek voor viertallen
  zaterdag 14 maart 2020 zondag 15 maart 2020 mennen voorjaarsmarathon
  Saturday, April 11, 2020 Sunday, April 12, 2020 dressuur pony
  Monday, April 13, 2020 Monday, April 13, 2020 dressuur subtop
  Saturday, April 25, 2020 Sunday, April 26, 2020 springen paarden
  Saturday, May 02, 2020 Sunday, May 03, 2020 dressuur pony
  Sunday, May 10, 2020 Sunday, May 10, 2020 dressuur Subtop
  Saturday, June 06, 2020 Sunday, June 07, 2020 dressuur paard
  Saturday, June 27, 2020 Saturday, June 27, 2020 Dag ons kind
  Saturday, July 04, 2020 Sunday, July 05, 2020 dressuur paard & pony
  Saturday, July 18, 2020 Saturday, July 18, 2020 dressuur subtop
  Wednesday, September 02, 2020 Sunday, September 06, 2020 Jordy  de boer
  Saturday, September 26, 2020 Saturday, September 26, 2020 Friezen nakeuring
  Saturday, October 03, 2020 Saturday, October 03, 2020 Dag van het wol?
  Friday, October 25, 2019 Monday, October 26, 2020 mennen dressuur vaardigheid
  Friday, November 15, 2019 Saturday, October 17, 2020 mennen dressuur vaardigheid
  Friday, December 11, 2020 Sunday, December 13, 2020 mennen indoor marathon